Toto sú najlegendárnejšie hojdačky v slovenskej prírode. Za výhľady ako z rozprávky platiť nemusíš

  • Bezplatné a romantické atrakcie v lone prírody musíš zbožňovať
  • Adrenalín, výhľady, aj návrat do detstva. Unikátne hojdačky sú po celom Slovensku
hojdačky
instragram chalupkovoresort/ kamcakurpasova
  • Bezplatné a romantické atrakcie v lone prírody musíš zbožňovať
  • Adrenalín, výhľady, aj návrat do detstva. Unikátne hojdačky sú po celom Slovensku

Posledné roky sa na Slovensku rozbehol zaujímavý „turistický“ fenomén. Ľudia vyhľadávajú nielen krásne výhľady z upätí hôr, ale aj tzv. hojdačky v prírode. Práve tie ponúkajú krásne pohľady na našu krajinu, trochu adrenalínu a najmä návrat do detstva.

Niektoré sú ukryté v lese, za inými si človek musí aj čo-to vyšliapať. Každopádne je to dobrá zábava ako pre veľkých, tak aj malých. Vybrali sme pre teba 8 najzaujímavejších hojdačiek na Slovensku.

Vernár

V obci Vernár na rozhraní Nízkych Tatier a Slovenského raja sa nachádza hojdačka, ktorá ti ponúka nezabudnuteľný pohľad na Kráľovu hoľu. Nachádza sa len 15 minút od Hotela Studnička. Vytvorila ju rodina Alexovcov (ktorá vlastní hotel), a to nielen pre hostí, ale pre všetkých, ktorí milujú byť spätí s prírodou.

Táto milá horská obec je aj východiskom na výlety do Slovenského raja, len dvanásť minút autom sa nachádza aj Dobšinská ľadová jaskyňa a za necelých 5 hodín po vlastných sa z Vernára vieš dostať na Kráľovu hoľu.

 
 
 
 
 
Pozrite si tento príspevok na Instagrame
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Príspevok, ktorý zdieľa MARTINA RADEKOVÁ ❅ (@matiradekova)

Liptovská Štiavnička

Načerpaj energiu, oddychuj a vyfoť sa na krásnom mieste. Ak človek hľadá pokoj v prírode a k tomu romantiku, určite by mal zájsť do rezortu Chalúpkovo v Liptovskej Štiavnici. Práve tam sa pohojdáš a pokocháš našou slovenskou prírodou.

Startitup PREMIUM logo
Tento článok je dostupný členom Startitup PREMIUM

(Zrušiť môžeš kedykoľvek)

Najnovšie video

Fontech

ĎALŠIE ČLÁNKY Z FONTECH.SK

Fontech